May 2011

Not much good news

9. may 2011 at 18:04 | "Lady Puffy" |  Diary
Ano, to teda není..
Stěhuju se totiž na jiný blog, který bude úplňe stejný, ale budu přidávat novinky ohledně mojí oblíbené kapely 30 Seconds To Mars.. Bude to vlastně taková fanstránka, ale s článkama o módě atd. ..
Doufám že nejste sklamaní. Jinak ohledně affs. Chtěla bych aby ste se zapsali na ten můj novej blog do Wanna Be?, aby sme byli pořád affíčka, protože já vás ztratit nechci..

Nový blog: jared-web.blog.cz

(PS: Zatím přidávám takový ty videoklipy, shooty atd.., za chvíli budu ale přidávat normálně:))

Bruno Mars - The Lazy Song

6. may 2011 at 16:55 | "Lady Puffy" |  I love..
Momentálně moje největší závislost:D Jo, nakazila mě Džíí (pěkně děkuju:)), ale naprosto bestovní písnička. Bruna Marse sem nějak zvlášť ráda neměla, ale písničkou Grenade mi otevřel oči.. Ale zpátky k tomuhle videu.. Prostě nejlepší je, jak tam seděj a tancujou jenom s těma spoďárama:DD To mám největší výtlem. A někdy můžete vidět i Bruna, že se neudrží a zasměje se:))


Nejkrásnější svatební šaty všech dob - part 1

1. may 2011 at 16:52 | "Lady Puffy" |  Fashion Celebs
(Nejdříve, než začne článek, bych se chtěla omluvit za příšerné, nekvalitní fotografie. Jiné sem bohužel nenašla.. Děkuji za pochopení :))

Mnoho lidí na celé zemi teď posledních pár dnů žilo jen dlouho očekávanou svatbou Prince Williama A Kate Middleton. Ale ještě větší rozruch než sám obřad vyvolaly spekulace o tom, jaké svatební šaty bude mít nevěsta na sobě. Svatba se konala v pátek 29. 4. 2011, takže už je "záhada svatebních šatů" vyzrazena..